CineGold
RO
/
ENG
Conectare
Primul multiplex din sibiu
Facebook / Instagram / TikTok
Toate filmele

Program

Invitatie In Iad

2D

Program

11:20
22:25

Dragon Ball Super: Super Hero

2D

Program

11:40
16:45

Elfii Cofetari (2D) DUB

2D

Program

11:50
12:50
16:50

Acolo Unde Canta Racii

2D

Program

12:00
19:45

3000 de Ani de Dorinta

2D

Program

12:20
18:45

Nu Iti Face Griji, Draga

PREMIERA 2D

Program

12:40
14:00
15:20
16:40
18:00
19:20
20:45
22:00

Avatar (2009) (3D) SUB

PREMIERA 3D

Program

13:05
14:40
16:25
18:10
20:00
21:30

Dupa Ce Am Gasit Fericirea

2D

Program

13:45
16:00
18:20
21:10

Balaur

2D

Program

14:05

Bestia

2D

Program

14:45

Bilet Pentru Paradis

2D

Program

14:50
17:10
19:30
20:35
21:50

Dirijorul Tacerilor

2D

Program

17:00

Nunti, Botezuri, Inmormantari

PREMIERA 2D

Program

19:00

Trenul Asasinilor

2D

Program

21:40

Elfii Cofetari (2D) DUB

2D

Program

14:00
16:50

Nu Iti Face Griji, Draga

PREMIERA 2D

Program

14:00
15:20
16:40
18:00
19:20
20:45
22:00

Balaur

2D

Program

14:05

Avatar (2009) (3D) SUB

PREMIERA 3D

Program

14:40
16:25
18:10
20:00
21:30

Bestia

2D

Program

14:45

Bilet Pentru Paradis

2D

Program

14:50
17:10
19:30
20:35
21:50

Dupa Ce Am Gasit Fericirea

2D

Program

16:00
18:20
21:10

Dirijorul Tacerilor

2D

Program

17:00

3000 de Ani de Dorinta

2D

Program

18:45

Nunti, Botezuri, Inmormantari

PREMIERA 2D

Program

19:00

Acolo Unde Canta Racii

2D

Program

19:45

Trenul Asasinilor

2D

Program

21:40

Invitatie In Iad

2D

Program

22:25

Elfii Cofetari (2D) DUB

2D

Program

14:00
16:50

Nu Iti Face Griji, Draga

PREMIERA 2D

Program

14:00
15:20
16:40
18:00
19:20
20:45
22:00

Balaur

2D

Program

14:05

Bilet Pentru Paradis

2D

Program

14:10
16:35
20:35
21:40

Avatar (2009) (3D) SUB

PREMIERA 3D

Program

14:20
17:40
19:30
21:00

Bestia

2D

Program

14:45

Dupa Ce Am Gasit Fericirea

2D

Program

16:00
18:20
21:10

Trenul Asasinilor

2D

Program

16:15

Dirijorul Tacerilor

2D

Program

17:00

3000 de Ani de Dorinta

2D

Program

18:45

Teambuilding

Avanpremiera 2D

Program

19:00
21:15

Nunti, Botezuri, Inmormantari

PREMIERA 2D

Program

19:00

Acolo Unde Canta Racii

2D

Program

19:45

Invitatie In Iad

2D

Program

22:25

Nu Iti Face Griji, Draga

PREMIERA 2D

Program

14:00
15:20
16:40
18:00
19:20
20:45
22:00

Elfii Cofetari (2D) DUB

2D

Program

14:00
16:50

Balaur

2D

Program

14:05

Bilet Pentru Paradis

2D

Program

14:10
16:35
18:45
21:10

Avatar (2009) (3D) SUB

PREMIERA 3D

Program

14:20
16:10
17:40
21:00

3000 de Ani de Dorinta

2D

Program

14:35

Dupa Ce Am Gasit Fericirea

2D

Program

16:00
18:20
22:05

Dirijorul Tacerilor

2D

Program

17:00

Nunti, Botezuri, Inmormantari

PREMIERA 2D

Program

19:00

Teambuilding

Avanpremiera 2D

Program

19:00
21:15

Dna. Harris Cucereste Parisul

Avanpremiera 2D

Program

19:35

Acolo Unde Canta Racii

2D

Program

19:45

Zambeste!

Avanpremiera 2D

Program

20:35

Trenul Asasinilor

2D

Program

21:40

Invitatie In Iad

2D

Program

22:25

Elfii Cofetari (2D) DUB

2D

Program

14:00
16:50

Nu Iti Face Griji, Draga

PREMIERA 2D

Program

14:00
15:20
16:40
18:00
19:20
20:45
22:00

Balaur

2D

Program

14:05

Bilet Pentru Paradis

2D

Program

14:10
16:35
18:45
21:10

Avatar (2009) (3D) SUB

PREMIERA 3D

Program

14:20
16:10
17:40
21:00

3000 de Ani de Dorinta

2D

Program

14:35

Dupa Ce Am Gasit Fericirea

2D

Program

16:00
18:20
22:05

Dirijorul Tacerilor

2D

Program

17:00

Nunti, Botezuri, Inmormantari

PREMIERA 2D

Program

19:00

Teambuilding

Avanpremiera 2D

Program

19:00
21:15

Dna. Harris Cucereste Parisul

Avanpremiera 2D

Program

19:35

Acolo Unde Canta Racii

2D

Program

19:45

Zambeste!

Avanpremiera 2D

Program

20:35

Trenul Asasinilor

2D

Program

21:40

Invitatie In Iad

2D

Program

22:25

One Piece Film: Red

Avanpremiera 2D

Program

17:45

One Piece Film: Red

Avanpremiera 2D

Program

17:45

Spargatorul de Nuci (Balet REC)

PREMIERA Ballet REC

Program

18:45

Barbierul din Sevilla (Opera REC)

PREMIERA Opera REC

Program

18:45

Nunta lui Figaro (Opera REC)

PREMIERA Opera REC

Program

18:45

Frumoasa Adormita (Balet REC)

PREMIERA Ballet REC

Program

18:45